ФК Кюстендил и ОФК Вихрен Сандански завършиха наравно 1:1 в мач от от първия кръг на група „Б“ на Югозападна Трета лига. Двете попадения паднаха две втората част, след като през първото играчите на Мартин Йорданов доминираха на ст. „Осогово“.

Резултатът за домакините откри Станислав Благоев в 53- та минута. Евгени Гроздин центрира отляво, а топката достигна до Благоев, който си я пое добре и хладнокръвно преодоля Абди Абдиков – 1:0.

В 72-рата минута Вихрен изравни резултата с едно от малкото си положения пред вратата на Кюстендил. Домакините не изчистиха кълбото по най-добрия начин, а Йордан Минев бе на точното място и с мощен изстрел от движение направи 1:1. При ситуацията се получи рикошет, който изпрати Александър Михайлов в другия ъгъл.

В оставащите минути санданчани имаха няколко възможности да стигнат до пълен обрат, след като четвърт час преди края на срещата играчът на домакините от Кюстендил Иван Марчев остави своя тим в намален състав.

НА ВНИМАНИЕТО НА ГРАЖДАНИТЕ В ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ!