Струмска Слава Радомир загуби последното си домакинство за 2021 година с 1:2 от Спартак Варна.
През първото полувреме, отборът на Спартак отбеляза два гола. Иван Колев се разписа, а Мехмед Сабри покачи на 2:0 в 37-ата. Струмска Слава имаше своите положения през първата част, но за жалост не успяха да бъдат реализирани.
Още в началото на втората част, влезлият като резерва на полувремето Милислав Попович влезе в наказателното поле и центрира топката към Антон Тунгаров, който бе точен и върна едно попадение. До края на мача повече попадения не паднаха и така варненци си тръгнаха с трите точки от Радомир. Струмска слава остава 8-ми с 30 точки.
Последният мач за 2021г., радомирският тим ще гостува на ЦСКА 1948 II, на 12 декември от 14:00ч., на стадион „Бистрица“.