Отборът на Струмска Слава (Радомир) спечелиха с убедително 4:0 последното си домакинство за сезона.
Възпитаниците на Владимир Димитров надиграха тотално отбора на Добруджа, след атрактивен футбол и себераздаване.
Старт на голеадата даде Антон Тунгаров след като беше най-съобразителен в наказателното поле, след центриране на Дилчовски в 4-тата минута от мача, а 3 минути след това в 7-мата минута Симеон Вешев бе точен, след уникален пас на Георги Иванов и удвои резултата.
През второто полувреме влезлият като резерва Реджеб Халил успя да реализира с глава, след добър пробив и асистенция на Александър Аспарухов в 80-та минута, а в края на срещата Георги Иванов бе точен от бялата точка за да оформи крайното 4:0 за домакините.
Феновете бяха наблюдатели на прекрасен голов спектакъл. С днешния успех отборът от Радомир се покачва на 11-то място в класирането и в следващия кръг ще се изправят срещу Литекс в Ловеч.