Сн. Септември (Симитли)
В мач от 25 кръг на Втора професионална футболна лига, Септември (Симитли) посрещна отбора на Янтра (Габрово), като срещата завърши 1:1, съобщават от Septemvri Simitli
Първото полувреме завърши без голове, като двата отбор изпуснаха по едно чисто положение.
Резултатът бе открит в 69-а минута от гостите чрез грешка в средата на терена след което топката се озова в краката на футболист на Янтра, който влезе мощно в наказателното поле и подаде топката към свой съотборник и не остави шансове на вратаря Димитров за 0:1.
В 74-та минута Септември изравни след добра комбинация от ляво, като първо Лулейски подаде към Михайлов който се озова в наказателното поле на гостите и вместо да стреля върна топката отново към Лулейски. Опитният халф не сбърка от около 6-7 метра изравни за 1:1.
Септември опитаха да създадат още няколко добри комбинации, но така и не се стигна до гол. Резултатът остана непроменен до края на мача.
Така двата отбора си поделиха по 1 точка, а след този мач габровци са 14-и с 16 пункта, но са само на две точки пред последния Нефтохимик, който постигна героичен обрат срещу Пирин.