Снимка: Sportal.bg

Марек започна ударно в първенството на Югозападна Трета лига. На стадион „Бончук“ дупнишките футболисти отнесоха с 6:0 гостите от Левски (Чепинци) в първия си мач от пролетния полусезон. С победата дупничани скъсиха само на една точка изоставането си от Беласица на върха в класирането, след като петричани направиха равен (1:1) с Пирин (ГД).

Марек откри резултата още в 7-ата минута, когато отблизо се разписа Милен Иванов. 2:0 в 26-ата минута с глава направи Димитър Владимиров. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.

След почивката Марек продължи да доминира на терена и в 60-ата минута Панталеев отбеляза на празна врата за 3:0, а след 3 минути същото стори и Милен Иванов след груба грешка на вратаря на гостите за 4:0.

5:0 направи в 76-ата минута Симеон Димитров от дузпа, а крайното 6:0 оформи Джордж Николов в 73-ата минута.