Христо Крушарски

След боя над шампиона „Лудогорец” собственикът на „Локомотив“ Пловдив Христо Крушарски се прибра у дома в Говедарци, за да празнува. Цялото село ликува с него. Около Крушарски буквално ври и кипи, роднини и приятели не спират да го поздравяват за грандиозния успех, а телефонът му буквално прегря от непрестанните позвънявание. Бизнесмени от Турция звъняха, за да поздравят Крушарски за успеха.
Пред екип на „4Власт” той сподели, че е много доволен от играта и духа, който е показал на терена неговият отбор.

„Страхотна игра, много съм щастлив. Нормално е да се радваме на победата, но трябва да запазим концентрация, първенството продължава, предстоят ни мачове с „Беласица” и ЦСКА.”, сподели Крушарски.

Днес „Локомотив”, който е носител на Купата и Суперкупата на България, се наложи над шампиона Лудогорец с 3:2. Резултатът беше открит от „Лудогорец” в 17- ата минута с гол на Анисе. Пловдивчани обаче за 2 минути вкараха две попадения във вратата на отбора от Разград. Головете забиха Момчил Цветанов, а футболист №1 на България Димитър Илиев направи резултата 2:1 в края на първата част. Кешеру навакса изоставането на „Лудогорец” с точно изпълнена дузпа, но „Локо” не бяха казали последната си дума. Лукас Салинас заби тети гол в 79-ата минута.
Така „смърфовете” нанесоха второ поражение в шампиона и душат във врата им в класирането само на 5 точки.