ФК Кюстендил- Марек1915 и Марек 1915 – ФК Велбъжд сблъсъците на 3- ти и 4 кръг! Кюстендилското дерби е в 12- тия кръг

 

В Националната база “Бояна” вчера бе изтеглен жребият за новия сезон 2020/2021 в Югозападната Трета лига, който стартира на 8 август. На старта на шампионата Марек гостува на новака Левски (Чепинци). Във втория кръг Марек е домакин на друг тим от Софийско – Надежда (Доброславци). След това на дупничани предстоят два винаги чакани с огромен заряд сблъсъка. В рамките на два поредни кръг (трети и четвърти) те първо гостуват на ФК Кюстендил, а след това домакинство на Велбъжд.

През това първенство Кюстендил ще има 2 отбора в групата- ФК Кюстендил и Велбъжд. Първият започва надпреварата с домакинство срещу Гранит (Владая), с когото вече играха контрола, а Велбъжд гостува на Балкан в Ботевград. Един от интересните сблъсъци в първия кръг е Пирин (Разлог) – Рилски спортист (Самоков).

Ето и програмата, като

ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА

СЕЗОН 2020/2021

ПЪРВИ КРЪГ
8 август, 18:00 часа

  I кръг

8 август 2020 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Чепинци) - Марек 1915 (Дупница)                    
Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая)                   
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                    
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)               
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       
Сливнишки герой (Сливница) - Перун 1978 (Кресна)          
Балкан 1929 (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)              
Вихрен 1925 (Сандански) - Надежда (Доброславци)            

     II кръг

Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)               
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             
Перун 1978 (Кресна) - Балкан 1929 (Ботевград)              
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)            
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                        
Гранит (Владая) - Оборище (Панагюрище)                     
Левски (Чепинци) - Кюстендил (Кюстендил)                   

  III кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              
Оборище (Панагюрище) - Левски (Чепинци)                    
Беласица (Петрич) - Гранит (Владая)                        
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)                     
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)             
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)             
Надежда (Доброславци) - Велбъжд (Кюстендил)               

  IV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                 
Перун 1978 (Кресна) - Надежда (Доброславци)                
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)                
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)      
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     
Гранит (Владая) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    
Левски (Чепинци) - Беласица (Петрич)                       
Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)               

        V кръг

Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)               
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил)                  
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски (Чепинци)                    
Пирин 1941 (Разлог) - Гранит (Владая)                     
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    
Велбъжд (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна)                  

         VI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна)                 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       
Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци)                  
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)         
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  
Гранит (Владая) - Сливнишки герой (Сливница)               
Левски (Чепинци) - Пирин 1941 (Разлог)                    
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)               
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                   

          VII кръг

Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)                
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Чепинци)              
Балкан 1929 (Ботевград) - Гранит (Владая)                  
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 
Надежда (Доброславци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   
Перун 1978 (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       

           VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      
Чавдар (Етрополе) - Перун 1978 (Кресна)                   
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)             
Банско (Банско) - Надежда (Доброславци)                    
Гранит (Владая) - Вихрен 1925 (Сандански)                 
Левски (Чепинци) - Балкан 1929 (Ботевград)                
Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)        
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)                
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  

         IX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)                
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                    
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         
Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил)            
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (Чепинци)                
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая)                   
Велбъжд (Кюстендил) - Банско (Банско)                     
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         

       X кръг

Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                   
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Сам)      
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)                      
Гранит (Владая) - Велбъжд (Кюстендил)                     
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                   
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)            
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград)             
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 

     XI кръг

Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)              
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Чепинци)                    
Перун 1978 (Кресна) - Гранит (Владая)                     
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)           
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)               

   XII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                        
Гранит (Владая) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           
Левски (Чепинци) - Перун 1978 (Кресна)                    
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)                
Оборище (Панагюрище) - Надежда (Доброславци)              
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)          

         XIII кръг

Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)             
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)            
Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)                 
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                
Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)                
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Чепинци)          
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                        
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                 

      XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                    
Гранит (Владая) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                
Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе)                       
Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     
Оборище (Панагюрище) - Перун 1978 (Кресна)                 
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   
Ботев 1937 (Ихтиман) - Надежда (Доброславци)               
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      

XV кръг

Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)            
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      
Надежда (Доброславци) - Пирин 1941 (Разлог)               
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)                   
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)      
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски (Чепинци)                
Банско (Банско) - Гранит (Владая)                         

XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Гранит (Владая)                     
Левски (Чепинци) - Банско (Банско)                        
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                  
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         
Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун 1978 (Кресна)                 
Пирин 1941 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 
Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци)         
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         

  XVII кръг

Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             
Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)            
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                  
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)             
Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)                     
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци) 

Първенството е планирано да започне на 8 август, а първия полусезон да приключи на 28 ноември 2020 г. Участват 18 отбора. Не се планират засега междинни кръгове.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here