Първо в 4ВЛАСТ: Георги Райчев е новият младши прокурор в Районна прокуратура – Ихтиман

Младшият прокурор Георги Райчев е завършил юридическото си образование в Софийския университет „Св.Климент Охридски“.

След спечелен конкурс и деветмесечно обучение в Националния институт на правосъдието, Георги Райчев е встъпил в длъжност младши прокурор в Районна прокуратура – Ихтиман.

В присъствието на целия колектив, той е положил клетва и подписал официално акт за встъпване в длъжност. Административният ръководител – районен прокурор Десислава Стоименова приветства новоназначения магистрат, като му пожела здраве и бъдещи професионални успехи.

Младшият прокурор Георги Райчев е завършил юридическото си образование в Софийския университет „Св.Климент Охридски“. Работил е като оперативен работник в структурите на МВР.

Встъпването му в длъжност е в изпълнение на Решение № 23 на Прокурорската колегия на ВСС, взето на 24.06.2020 г.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.