„Байер“ Леверкузен ни честити независимостта със снимка на Бербатов

Бившият клуб на благоевградчанина Димитър Бербатов „Байер“ (Леверкузен) честитиха независимостта на българите, като пуснаха снимка с лика на Димитър Бербатов и българския флаг, а под нея написаха: „Честит Ден на независимостта на всички български фенове!”.
Това е своеобразен жест и към Бербатов, който тази седмица обяви края на футболната си кариера. Пътят му в във футболна Европа стартира именно от клуба на „Аспирините“.
„Пожелаваме на Димитър Бербатов всичко най-добро в живота след края на кариерата му. Имаме куп страхотни мигове от прекараното време заедно в Леверкузен, написаха от клуба. Самият играч обясни как „Байер“ е бил „училището” за него и там наистина е станал добър футболист. Димитър Бербатов игра за „Леверкузен“ от 2001-а година до 2008-а, като през това време записа 162 мача за отбора, вкарвайки 75 попадения.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.