Планови ремонти – област Кюстендил – ЧЕЗ

0
230

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 02 – 05 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 02.04.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Горна Козница:  П-Л ХІV-234, Кв.23;

На 04.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баланово:  Стопански двор, ХІІІ – 329, Кв. 16;  Блато:  махала Хановете, местност Турските ниви;  Големо село:  VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3;  Голям Върбовник:  011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25;  Долистово:  I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19;  Локвата;  Мали Върбовник:  УПИ – 1-9;  Мало Село:  IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв.1;  Мламолово:  371, Vi-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;  Мърводол;  Палатово:  083002;  Паничарево:  УПИ-VІ-102,Кв. 16;  Пастух:  местност Падина;  Циклово;  Шатрово:  067016, VІ-255, Кв.27;

На 04.04.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Новоселяне;

На 04.04.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Бабино;  Бабинска Река:  ІХ-59;  Голема Фуча;  Горна Козница:  местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв.23, УПИ ІХ-252;  Мала Фуча:  44;

На 04.04.2018 г. /09:30 – 12:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Коркина:  Коркина, Х-21,Кв.2;

На 05.04.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Паничарево;

Община Бобошево

На 02.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ – V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;  Бобошево:  14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, жп гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Попвеличков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока Могила:  Мильов Рид;  Вуково:  087040, 12351.153.0030;  Грамаде, Общ. Дупница:  ІХ – 136, Кв. 18;  Доброво:  VІ-293, Кв. 20;  Дупница:  местност Мело;  Каменик;  Рила;  Скрино:  116;  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис;  Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв.15, Христо Ботев;  Сопово;

Община Дупница

На 02.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бадино:  УПИ – ІІ-113, Кв.21;  Бобошево:  махала Въртен Камък;  Боровец:  II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І;  Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50;  Джерман:  013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методий, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан:  №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска;  Дупница:  68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол:  Хiх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево:  200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123,Кв.15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище:  махала Ореевица, Цървище;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Джерман:  059050, Асен Орански, Дупнишка комуна, Кокиче, Коста Петров, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, Партизанска, Самуил, Стопански двор, Теменуга, Цар Крум, Явор;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло море, Дренски рид, Дренски рид, Елица, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски рид, местност Дренски рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит камък, Фенерка, Фенерка, Цар Освободител, Яне Сандански;

На 03.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски рид, местност Подридна, Метоха, Момина сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка;

На 03.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бобов дол:  Двадесет и седми октомври, Димитър Благоев;

На 03.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски институт, Пазарна, Пени маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул. Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ – Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов;

На 03.04.2018 г. /13:30 – 14:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дупница:  68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски мост, Васил Левски, Венелин, Втори януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил войвода, Тишина, ТП Помпена станция на ТЕЦ Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов;

На 03.04.2018 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Дупница:  Никола Малашевски;

На 04.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дупница:  68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат;

На 04.04.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пиперево: МТП Шивашки цех, с. Пиперево, общ. Дупница;

На 04.04.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Джерман:  207635051294;

На 04.04.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина могила, местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром.зона, Саморанска, Свобода, Софийско шосе, Стръмна, УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско шосе;  Крайници:  39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети гв. полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска;  Червен брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново:  87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети Март, УПИ – Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе;

На 04.04.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Самораново:  Митко Палаузов;

Община Кочериново

На 02.04.2018 г. /09:03 – 16:00 ч./ –  Стоб:  Асен Васев Хаджията, Гоце Делчев, Еделвайс, Мусала, Партизанска, Родопи, Сибирска, Спасуна Накова, Тома Райчов, Хороигрище

На 02.04.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Стоб:  Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Иван Лапев, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Свобода, Сибирска, Три могили

На 03.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Стоб:  Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Бор, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Зорница, Иван Лапев, Иречек, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Никола Вапцаров, Партизанска, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Три Могили

На 03.04.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Кочериново:  Vii-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, Христо Сокола, Шипка

На 04.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Пороминово:  000182, 017013, 0311025, I,Кв.8а, IX – 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Кирил и Методий, Кокиче, местност Бачо, УПИ-ІХ-32, УПИ–18 Кв2, Шипка

На 04.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Стоб:  69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Бреза, Гладно Поле, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иречек, Йордан Клинчарски, Комсомолска, Крайречна, Люляк, местност Турските бахчи, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи май, Родопи, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 05.04.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Пороминово:  26073, II-376, Кв. 9, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, местност Буката, Митко Палаузов, Опълченска, Опълченска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ Ii-26073, УПИ III-26073, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

Община Кюстендил

На 03.04.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Багренци:  Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, извън регулация, Кирил Орловски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Рила, Харалампи Разсипийски;

За периода 04-05.04.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.04.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Бобешино;  Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно:  махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица:  махала Бело камене;  Чудинци;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:15 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Търсино;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето;  Еремия:  махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска;  Згурово;  Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска;  Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова;  Лелинци:  Васил Левски, махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци;  Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано:  махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;  Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;  Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска;  Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Овощарска, Цар Освободител;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Еремия:  махала Бумбарска, махала Костовска, махала Мурджовска, махала Цоцоманска;

На 02.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;

На 02.04.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 03.04.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Кюстендил:  Белият камък, Дупнишко шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 03.04.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого;  Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;  Коняво:  000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;  Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;  Кюстендил:  местност Дренов Дол, местност Николичевски път;  Николичевци:  Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;  Полска Скакавица:  махала Бойчовци, махала Терзийска;  Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;  Скриняно:  Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Георги С. Раковски, Георги Трайков, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, местност Чуката, Оборище, П.Волов, Пейо Яворов, Пролет, Пролетарска, Свилен Русев, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;  Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, Стенско;  Цървеняно:  002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница;  Шипочано;  Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XiV – 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански мост, местност Пешо Поле, местност Соволска река, Овощарска, Първи май, Славейков, Христо Ботев;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Цървена ябълка:  Таскова плевня;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино:  махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил:  махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;  Савойски:  махала Бреза, махала Пелтечка; Сажденик: махала Златанска;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Велбъжд, Демокрация, Иван Шишман, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Неофит Рилски, Райна Цанева, Родопи, Стефан Караджа, Цар Михаил, Цар Симеон 1-ви;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч./ –  Богослов:  037149, махала Топилата;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч./ –  Слокощица:  махала Рошковци;

На 03.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  Индустриална, Соволска;

На 03.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Богослов:  037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 03.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

На 03.04.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 03.04.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плешивец:  Дванадесета;

На 04.04.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.04.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вратца:  махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано:  местност Гола Велика;  Гърляно:  Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно поле, Руен;  Жиленци:  Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански двор, Христо Ботев;  Кюстендил:  Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски рид, местност Полски имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе; Ръсово:  махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

Община Рила

На 03.04.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Бараково:  Александър Стамболийски, Беласица, Крайречна, местност До Кантона, Рила;  Кочериново:  408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, XVi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ Xxii-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – Vii ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ІІІ-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак; Рила:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи май, Рилски езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня

На 03.04.2018 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Сапарево:  Айдарска, Васил Левски, Венелин, Лале, Могилата, Морава, Паисий, Пейо Яворов, Ръжана, Христо Ботев

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.




Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here